רוצים מידע נוסף על הלימודים?

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ממוסדות הלימוד? מלאו פרטים ונחזור אליכם.

לימודי טארוט

הטארוט הוא חבילת 78 קלפים, שלכל אחד מהם תמונות, סמליות וסיפור משלו. 22 קלפי ארקנה הגדולים מייצגים את השיעורים הקארמטיים והרוחניים של החיים, ו -56 קלפי ארקנה הקטנים משקפים את הנסיונות והמצוקה שאנו חווים על בסיס יומי.

בתוך קלפי ארקנה הקטנים, ישנם 16 קלפי טארוט קורט המייצגים 16 מאפייני אישיות שונים שאנו יכולים לבחור להביע בכל זמן נתון. ארקנה הקטנה כוללת גם 40 קלפים ממוספרים המאורגנים לארבע חליפות, עם 10 קלפים כל אחד, המייצגים סיטואציות שונות בהן אנו נתקלים ביום יום.

לימודי טארוט
רוצים מידע נוסף על הלימודים?

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ממוסדות הלימוד? מלאו פרטים ונחזור אליכם.

תוכן העניינים

מה קלפי טארוט יכולים לעשות?

יש שיגידו שקלפי טארוט הוא ספר הסיפורים של חיינו, המראה לנשמתנו והמפתח לחוכמתנו הפנימית.

כל שיעור רוחני שאנו פוגשים בחיינו ניתן למצוא בשבעים ושמונה קלפי הטארוט. כשאנחנו מתייעצים עם הטארוט,  ניתן לגלות את השיעורים המדויקים שאנחנו צריכים ללמוד כדי לחיות חיים מעוררי השראה וכך קלפי הטארוט למעשה מאפשרים לנו לנצל את החוכמה והתשובות שחיות בכולנו.

כיצד ניתן להשתמש בכרטיסי טארוט?

קלפי טארוט יכולים לייעץ ולספק הכוונה להתפתחות עצמית, לבחירות וליעדים.

הדרך החזקה ביותר לקרוא את הטארוט היא להשתמש בקלפים כדי לגשת לאינטואיציה ולחוכמה הפנימית הקיימת בתוכנו. הדימויים בקלפים מעניקים גישה מיידית לתת המודע ולאינטואיציה הלפנימית השוכנת בכל אדם. וממקום זה של כוח פנימי וחוכמה, ניתן להשתמש בקלפים כדי לגלות כיצד לבצע שינויים חיוביים בחיינו כדי שנוכל לבטא את מטרותינו ואת חלומותינו בעתיד.

למי מתאים ללמוד

לימודי קריאה בקלפי טארוט מיועדים לקהל הרחב לכל מי שמעוניין בהיכרות עם קלפים מרתקים אלו להרחבת ההתפתחות האישית, המודעות ולשם הכוונה וייעוץ.

כמו כן, הלימודים מתאימים למטפלים ברפואה משלימה, לעוסקים במיסטיקה וניו אייג כדוגמת הילרים או מתקשרים אשר רוצים להרחיב את הכשרתם ולקבל ארגז כלים נוסף באמצעותו יוכלו להציע שיטת טיפול והכוונה נוספת.

איפה לומדים
icon-12

מכללת מדיסין – מציעה קורס טארוט המכשיר מטפלים לאבחון באמצעות הקלפים. המסלול נמשך לימודים של כחודשיים וחצי והוא משלב הרצאות פורנטאליות וכן תרגולים מעשיים. לבוגרי הקורס מוענקת תעודת מאבחן בקלפי טארוט, מטעם מכללת מדיסין מבית המכללה למינהל

icon-12

מרכז אבני – במרכז זה מציעים קורס טארוט מלמד את את רזי הקלפים  בגישת מודעות עצמית

icon-12

בית הספר לטארוט – שגיא מנדלבוים מציע 3 מסלולי לימוד:
• הכשרת יועצים בקלפי טארוט -.קורס לימודי טארוט הכולל 14 מפגשים פרונטליים

בסך 58 שעות אקדמיות,3.5 שעות כל שיעור וכן 3 שיעורי בונוס אינטרנטיים. הקורס כולל כניסה חופשית לשיעורי תרגול מקוונים וגישה למעל מ-1,100 ניתוחי קריאות מצולמים.

• הכשרת מומחים בקלפי טארוט – מסלול אינטרנטי הכולל 14 שיעורים אינטרנטיים – 3.5 שעות כל אחד וכן 3 שיעורי בונוס אינטרנטיים.

• קורס טארוט למתמחים -לבעלי ניסיון קודם אשר רוצים להרחיב את הידע שלהם בנושאים מעמיקים יותר.

icon-12

מבט לעתיד – קורס נומרולוגיה קבלית וקלפי טארוט - מתכונת הקורס הינה  32 שעות לימוד הנפרשים על פני  12 שיעורים פרטיים. בוגרי התוכנית מקבלים תעודה מטעם המכללה.

icon-12

מכללת ברק – המכללה המובילה לרפואה משלימה - מציעה קורס קלפי טארוט הנמשך 4 חודשים, ומתקיים אחת לשבוע, במתכונת בוקר / ערב.

icon-12

המכון ללימודי רוחניות – מציע קורס לימוד טארוט ב-12 מפגשים. הקורס משלב בין שיטות טיפול ואבחון של פסיכולוגיה עכשווית כדוגמת פסיכולוגיה ופסיכואנליזה עם טכניקות הוליסטיות מעולם הרוח והקבלה.

נושאי לימוד

הנושאים הנלמדים בקורסי הקריאה בקלפי הטארוט משלבים בין הקניית ידע עיוני ותיאורטי רב, לבין תרגולים מעשיים ןהתנסויות חווייתיות.

בין הנושאים העיקריים הנלמדים ניתן למצוא: היסטוריה של קלפי הטארוט, עקרונות הקריאה בקלפים, מבנה מערכת הקלפים, הכרת 22 קלפי הארקנה הגדולה, הכרת 16 קלפי החצר, סוגי פריסות, הכרת ארבעת היסודות של קלפי הטארוט טארוט ונומרולוגיה, טארוט ואסטרולוגיה, חיזוי פוטנציאל עתידי ועוד מגוון נרחב של נושאי לימוד מרתקים ומעשירים.

תנאי קבלה

הקורסים פתוחים לקהל הרחב ואינם כוללים תנאי קבלה מלבד הרצון ללמוד את התחום.

הסמכה

בחלק מהמוסדות מקבלים הבוגרים תעודת הסמכה מטעם המוסד.

מה עושים אחרי הלימודים?

בסיום הלימודים, יכולים הבוגרים לפתוח קליניקות פרטיות משלהם, ולהציע לקהל הרחב להגיע אליהם לטיפול ואבחון. 

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס טארוט?

אלו המעוניינים להעמיק בתחום המיסטיקה יכולים לפנות ללימודי אסטרולוגיה אשר עוזרים לאנשים ההמבקשים לחזות את עתידם לגלות מה צופן להם העתיד.

לימודי גרפולוגיה מהווים תחום לימודים נוסף אשר עוסק אף הוא בניתוח אופי האדם בהתאם לצורת הכתב של האדם.

שכר ממוצע