רוצים מידע נוסף על הלימודים?

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ממוסדות הלימוד? מלאו פרטים ונחזור אליכם.

לימודי רפלקסולוגיה

אסטרולוגיה היא שיטה לחיזוי אירועים אנושיים באמצעות תצפית ופרשנות של הכוכבים הקבועים, השמש, הירח וכוכבי הלכת. מאמינים בתחום סוברים כי הבנת השפעתם של כוכבי הלכת והכוכבים על עניינים ארציים מאפשרת להם לנבא ולהשפיע על גורלם של אנשים, קבוצות ומדינות.
לימודי אסטרולוגיה
רוצים מידע נוסף על הלימודים?

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ממוסדות הלימוד? מלאו פרטים ונחזור אליכם.

תוכן העניינים

למי מתאים ללמוד לימודי אסטרולוגיה?

לימודי אסטרולוגיה מתאימים לכל אחד שמעוניין לגלות עולמות נסתרים, להרחיב אופקים ולאבחן אחרים באמצעות ניתוח תאריכי לידה ונפש האדם.

איפה לומדים אסטרולוגיה?
icon-12

לימודי אסטרולוגיה עם גיא מטרסו – גיא מטרסו מציע קורס אסטרולוגיה למתחילים, קורס אסטרולוגיה למתקדמים וכן לקורס הוררית לרמה הגבוהה ביותר. הקורסים נערכים בזום, קבוצות למידה, או בשיעורים פרטיים אחד על אחד.

icon-12

המכון ללימודי רוחניות – מקיים קורס לימודי אסטרולוגיה התפתחותית בשיתוף עם בועז פיילר, נציג  הארגון הבינלאומי לאסטרולוגיה מקצועית בישראל. הקורס נמשך לאורך 7 מפגשים, בני 3 שעות כל אחד.

icon-12

מיכאל אופק – מקיים מגוון מסלולים של לימודי אסטרולוגיה :קורס יסודות האסטרולוגיה, קורס אסטרולוגיה למתקדמים, קורס אסטרולוגיה מעשית – תרגול פרשנות וייעוץ, וכן סמינרים לאסטרולוגיה.

icon-12

עמי גוטמן – מציע קורס אסטרולוגיה למתחילים, קורס מתמידים, מתמידים מתקדמים וכן אסטרולוגיה הוררית.

icon-12

המכון לאסטרולוגיה הוליסטית בשיטת קרני צור – מציע קורס אסטרולוגיה למתחילים וקורס אסטרולוגיה למתקדמים. הקורס למתחילים מורכב מסדרת סרטונים במחשב בני 12 פרקים של כ־40 דקות כל סרטון. למעוניינים קיימת אפשרות להמשיך ללימודי אסטרולוגיה למתקדמים ב- 16 פרקים נוספים. 

נושאי לימוד בלימודי אסטרולוגיה

לימודי אסטרולוגיה מתמקדים במספר פילוסופיות ותורות. בין נושאי הלימוד בקורסי אסטרולוגיה ניתן למנות את הנושאים הבאים – קריאת הכוכבים, מבוא לאסטרולוגיה, יצירת מפת לידה אישית, , אודות 12 המזלות, ניתוח אישיות באמצעות מפות כוכבים, תולדות התחום,יסודות האסטרונומיה, אנרגיות, קריאת מפות כוכבים ומפות לידה ועוד.

תנאי קבלה ללימודי אסטרולוגיה

אין דרישות קבלה לקורסי אסטרולוגיה והם פתוחים לקהל הרחב. אין דרישה לידע מוקדם וכל מי מי שמעוניין בלימודי אסטרולוגיה יכול ללמוד את התחום.

הסמכה

מרבית ממוסדות הלימוד מעניקים תעודת סיום מטעמם. 

מה עושים אחרי הלימודים?

בוגרי לימודי אסטרולוגיה יכולים לעבוד בתור עצמאיים בתור אסטרולוגים ולהציע את שירותיהם לכל מי שמעוניין בקריאת המפות שלו, כמו גם לעבוד בתור שכירים במכונים וקליניקות אשר מציעים קריאה אסטרולוגית ללקוחותיהם.

מה הם לימודי ההמשך לבוגרי קורס אסטרולוגיה?

בוגרי לימודי אסטרולוגיה יכולים להמשיך את השכלתם בתחומים של אבחון וטיפול במסגרת הרפואה המשלימה כדוגמת קורס גרפולוגיה, קורס קלפי טארוט, קורס קריאה בכף היד וכד'.

שכר ממוצע